هزینه های جاری شهرداری رشت خارج از حد تصور است

در زمان تصدی حاج میرزا خلیل آقا، ساختمان کنونی شهرداری رشت هنوز ساخته نشده بود و اداره بلدیه در محل ساختمان «خوستاریا» مستقر بود. قوانین مهاجرت علاوه بر پیچیدگی، ممکن است دستخوش تغییر شوند. یک وکیل نمونه کسی است که با اشتیاق فراوان همواره پیگیر آخرین تغییرات است و اطلاعات خود را به روز می‌کند. در برخی از موارد، شرایط اپلای و اخذ کمک‌هزینه‌های تحصیلی در دانشگاه‌ها و کالج‌های گوناگون نیز ممکن است تغییر کند.
رفتم پیش آقای حمیدی شهردار رشت و گفتم مرخصی بدون حقوق به من بدهید که ایشان گفت نمی توانم چون قراردادی نبودم. طول تقریبی تراموای شهر رشت (با در نظر گرفتن مجموع مسیرهای رفت و برگشت و با احتساب محدوده شانت ابتدا و انتهای مسیر و. ..) حدود 32 کیلومتر است که ابتدای آن در محدوده مسکن مهر قرار دارد. مسیر تراموا از مجموعه مسکن مهر به سمت میدان گیل و سپس در امتداد بلوار امام (ره) به صورت مستقیم ادامه می­یابد و در اولین تقاطع با بلوار شهید بهشتی در میدان مصلی (میدان توشیبا) به مسیر خود ادامه می‌دهد. در ادامه، پس از میدان فرهنگ، مسیر ابتدا به تقاطع بلوار حافظ- مطهری (به صورت چهارراه) و سپس در امتداد خیابان امام (ره) با عبور از میدان دکتر حشمت به میدان شهرداری می­رسد.
من یک گل کوچک باز بودم و روزی یکی از دوستانم به من اصرار کرد که در یارگیری تیم پارکشهر به مربیگری آقای امیر فرحسینی شرکت کنم و من هم شرکت کردم و انتخاب شدم. دوره طولانی جهانداری ساسانیان م که خود را وارث شیوه و منشی جهانداری هخامنشیان می دانستند، از پادشاهی اردشیر اول آغاز گردیده و با ظهور اسلام و شکست یزدگرد سوم پایان گرفته است. این شیرینی به عنوان شیرینی ویژهٔ ماه رمضان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد که در گیلان و به‌ویژه رشت برای افطار آماده می‌شود.
اگر اشتباه نکنم سال 72 بود که این اتفاق افتاد…آن موقع یکی از دوستان من را به آقای خباز در صنعت گیلان معرفی کردند و من به مدت یک ماه و نیم با ایشان کار کردم تا آنکه زد و 10 روز مانده به مسابقات با همه قرارداد بستند به غیر از من! جالب اینکه در این فاصله ای که با صنعت تمرین می کردم، استقلال رشت که دوباره و به تازگی کار خود را پس از گاز آغاز کرده بود من را می خواستند اما من در پاسخ می گفتم که می خواهم با آقای خباز کار کنم! بعد از این ماجرا ناراحت بودم و به تمرین استقلال رشت رفتم. در همان روز اول تمرین، دو گل به ثمر رساندم و همانجا یک ضرب من را سوار ماشین کردند و به هیات فوتبال بردند تا قرارداد امضا کنم و امضای اولین قرارداد برایم شیرینی حلاوت خاصی را داشت. مردم آن تیم را دوست داشتند و حتی در تمرینات هم جمعیت زیادی می آمدند.
خدمات شهری در رشت برخی موارد دیده‌شده که مؤسسات و وکلا قبل از عقد قرارداد رفتاری دوستانه و محترمانه از خود نشان می‌دهند اما به‌محض بسته شدن قرارداد دیگر مثل سابق پاسخگوی سؤالات موکلین خود نیستند. برای جلوگیری از وقوع چنین وقایعی، تراست به شما پیشنهاد می‌کند که قبل از عقد قرارداد، رفتار وکلا و مشاورین یک موسسه را با سایر موکلین در نظر بگیرید. تراست در انواع مهاجرت‌های تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و غیره سابقه‌ای درخشان دارد به‌طوری‌که تاکنون شش هزار پرونده‌ی موفق در آن به ثبت رسیده است. شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه‌ی تراست، دارای کد فعالیت RCIC در انجمن ICCRC است.
مدیریت هر کدام از این شبکه و حضور یافتن در آنان نیازمند آگاهی از چگونگی اصول کار با این ابزار است . مدیریت رسانه های اجتماعی و تعاملات انلاین با مخاطبان روشی قابل توجه در کسب و کار های اینترنتی است . راه اندازی یک کسب و کار آنلاین و یا آنلاین ساختن کسب و کار در هر حوزه ی کاری ، میتواند قدمی مهم در مسیر پیشرفتتان باشد. نمیتوان اظهار کرد که همه ی افرادی که در این حوزه مشغول به کارند و یا در حال ارائه ی مشاوره به دیگر کسب و کار ها هستند ، تماما متخصص و متبحرند . در حالی که شناخت این افراد متخصص ، کاری چندان سخت به نظر میرسد ، هستند کسانی که راه و روش درست را میدانند و میتوانند خدماتی قابل قبول در تمامی حوزه ها و کسب و کار های آنلاین ارائه دهند . در این بین گویا منافع برخی ها در این حوزه ایجاد فضای ملتهب با دامن زدن به حواشی و اختلاف افکنی میباشد.
در آخر از دید اقتصادی سبب کاهش قابل توجه میزان ریسک در نحوه عملکرد و عملیات آن شرکت، موسسه یا کسب و کار می شود. طراحی یک استراتژی برای تبلیغات و برنامه ریزی برای ان از ضرورت های هر کسب و کاری محسوب می شود . از مزایای دیجیتال مارکتینگ برای صاحبان کسب و کار ، افزایش میزان فروش و سود ، تقویت ارتباط ملموس تر با مشتری ، آگاهی بخشیدن به مصرف کنندگان ، تاثیر گذاری در تصمیم خریداران و سرعت بخشیدن به رشد و افزایش سهم بیشتر از بازار می باشد .
از این دست افراد می توانم به افشین ناظمی، مهندس تنهایی، حسن پاکدل و… اشاره کنم. من هم وقتی این پیشنهاد را دریافت کردم خیلی خوشحال شدم و گفتم که چه خوب هم کارم را دارم و هم می توانم به فوتبالم ادامه دهم. من و حمید رستمی آخرین نفرات این نوع جذب شدن ها بودیم و دیگر کسی بعد از ما به این شکل جذب نمی شد. مرکز کلیه فعالیت‌های بازرگانی استان گیلان به حساب می‌آید. روزانه هزاران نفر از ساکنین شهرها و روستاهای استان گیلان و استان‌های مجاور، برای داد و ستد در این بازار حضور می‌یابند.
انواع غذاهای سنتی ایرانی، فرنگی، فست فود، کافی شاپ (انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد) چای خانه و قلیان سرا. مواد این حلوا را برنج یا نشاستهٔ گندم، شکر، کره، گلاب و مغز هل کوبیده تشکیل می‌دهد. برای تهیه این حلوا برنج را چند بار آب‌شویی کرده و بدون نمک یک شب آن را خیس می‌کنند بعد در نمکار چند بار سائیده شده تا نرم شود در شمال این نوع آماده کردن برنج را «فشکل» می‌نامند. مواد این شیرینی را آرد برنج خیلی نرم، مغز گردوی چرخ کرده، شیر یا آب، تخم مرغ، گلاب، شکر، مغز هل کوبیده، دارچین، زعفران، جوش شیرین و نمک تشکیل می‌دهد.
نه اصلا اینطور نبود؛ ببینید یکبار در جلسه هیات مدیره بودیم و با توجه به سرخوردگی روحی که تماشاگران دیده بودند، تمام تلاش این بود که امتیاز لیگ یکی بگیریم که البته بعدا منتفی شد. چون به این نتیجه رسیدیم که اگر امتیاز لیگ یک بگیریم ممکن است حالت آُسانسور پیدا کنیم و با تجربه کم باز هم سقوط کنیم. اما بعدها آقای عابدینی آمد و در مصاحبه ای مطرح کرد که امتیاز داماش را می خواهیم به یک تیم تهرانی بدهیم. آنجا بود که این مسئله مطرح شد که وقتی قرار است این اتفاق بیافتد، جلوی آن را بگیریم و در همان جلسه هم مطرح شد که اگر داماش قرار باشد به هر شکلی امتیاز را در رشت حفظ کند و تیمداری کند، این بحث کاملا منتفی باشد. بحث امتیاز باشگاه داماش هم فقط یکبار و بعد از آن مصاحبه مطرح شد.
اما در هرحال سال اگر در هیات مدیره باشم، یکی از شروط من داشتن تیم های پایه قوی است و در غیر اینصورت حضور نخواهم داشت. این که می گویم ورزش همگانی، منظورم به بحث امکانات و آموزشی است. مثلا چند وقت قبل کلاس های آموزش فوتبال رایگان گذاشتیم، یا چند زمین چمن مصنوعی احداث کردیم که همه بتوانند از آن استفاده کنند که آخرین آن هم پارک ملت است و قرار است بزودی چمن مصنوعی شود. روزی یک نفر به من زنگ زد و گفت روزنامه ایران ورزشی را بخوان! دیدم تیتر زده است که هشت بازیکن رشتی گفته اند حجازی بماند ما نیستیم! آن زمان هم اختلاف بین زنده یاد ایرج زهرابی و مرحوم ناصر حجازی شدید شده بود و می خواستند اصغر شرفی را بیاورند.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://deletemary76.werite.net/trackback/9139467

This post's comments feed